Święto w Warszawie - 13.12.2015


    Drodzy Rodzice,
w tym roku już po raz 10 zapłoną w Warszawie światełka dla dzieci, które odeszły. 13 grudnia 2015r. zjednoczymy się wszyscy: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i bliscy. Podczas uroczystości uczcimy pamięć o dzieciach, które odeszły od nas zbyt wcześnie. Spotykamy się o godz. 17.30 w kaplicy na miejscu objawień przy Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach, gdzie odbędzie się msza w intencji rodzin wszystkich zmarłych dzieci.

Po mszy, przy akompaniamencie muzycznym zostaną odczytane wszystkie imiona i nazwiska dzieci, będą też recytowane wiersze. A gdy wybije godz. 19.00 każdy z uczestników będzie mógł zapalić swój płomyk do nieba, jednocząc się z rodzicami po stracie dziecka na całym świecie.

Po uroczystości zapraszamy rodziców na spotkanie, które odbędzie się w świetlicy Szkoły Kolegium Zakonu Pijarów znajdującej się przy kaplicy.


Prosimy wszystkich rodziców, którzy chcą, aby imię i nazwisko ich dziecka zostało wymienione podczas uroczystości o przesłanie maila na adres: sylwiahofman32@gmail.com

Można również przesłać zdjęcie dziecka, które zostanie umieszczone na pamiątkowej tablicy w kaplicy.

WAŻNE: Ze względów technicznych, bardzo proszę wszystkich rodziców (nawet tych, którzy w latach ubiegłych przesłali zdjęcie Dziecka) o uczynienie tego ponownie. Na tablicy będą tylko zdjęcia nadesłane w tym roku.

Ze względów organizacyjnych prosimy, aby zdjęcia oraz imiona i nazwiska dzieci, które mają zostać wyczytane przesyłać do nas do dnia 11-12-2015. Zdjęcia przesłane po tym terminie mogą nie zostać umieszczone na tablicy.

Rodzice, którzy do tego terminu nie prześlą do nas zdjęć, mogą je umieścić na pamiątkowej tablicy przed uroczystością.

Będzie również możliwość dopisania do listy imienia i nazwiska dziecka.

Do zobaczenia


Archiwum - "Święto w Warszawie 2014"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2013"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2012"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2011"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2010"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2009"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2008"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2007"