Święto w Warszawie - 09.12.2018


    
NADAL JESTEŚMY RODZICAMI

„Noś mię zawsze i wszędzie w sercu Swojem, ale niech pamięć o mnie od niczego dobrego Cię nie wstrzymuje, ale do wszystkiego dobrego zachęca.”

(ks. Karol Antoniewicz SJ)

Drodzy Rodzice, Rodzeństwo, Dziadkowie, Przyjaciele Rodzin po stracie, spotykamy się o godz. 17.30 w kaplicy na miejscu objawień przy Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach (ul. Gwintowa 3, Warszawa)

Dla niektórych z nas będzie to nasze 13 spotkanie, dla innych pierwsze. Każdy z nas inaczej przeżywa żałobę, ma inne przemyślenia, inaczej to odczuwa, ale Wszyscy chcemy pamiętać Nasze Dzieci i Wszyscy chcemy, aby były One pamiętane przez świat.

Spotkajmy się więc na wspólnej modlitwie, podziękowaniu za czas, który był nam dany z nimi na ziemi, modlitwie za nasze rodziny.

Chcemy się wspólnie podzielić z Wami ciepłem miłości do naszych dzieci. Bo miłość … - ona zostaje z nami na zawsze, nie odchodzi, jest. I jest siłą, która pozwala nam dalej żyć.

Spotkajmy się.

Msza Św. o godz. 17.30 w kaplicy na miejscu objawień przy Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach (ul. Gwintowa3, Warszawa)

Po mszy, przy akompaniamencie muzycznym zostaną odczytane wszystkie imiona i nazwiska dzieci, będą też recytowane wiersze.

A gdy wybije godz. 19.00 każdy z uczestników będzie mógł zapalić swój płomyk do nieba, jednocząc się z rodzicami po stracie dziecka na całym świecie (znicze będą dostępne na miejscu).

Po uroczystości zapraszamy rodziców na spotkanie, które odbędzie się w świetlicy Szkoły Kolegium Zakonu Pijarów znajdującej się przy kaplicy.


Prosimy wszystkich rodziców, którzy chcą, aby imię i nazwisko ich dziecka zostało wymienione podczas uroczystości o przesłanie maila na adres: sylwiahofman32@gmail.com

Można również przesłać zdjęcie dziecka, które zostanie umieszczone na pamiątkowej tablicy w kaplicy.

Rodzice, którzy do tego terminu nie prześlą do nas zdjęć, mogą je umieścić na pamiątkowej tablicy przed uroczystością.

Będzie również możliwość dopisania do listy imienia i nazwiska dziecka.

Do zobaczenia

WAŻNE: Ze względów technicznych, bardzo proszę wszystkich rodziców (nawet tych, którzy w latach ubiegłych przesłali zdjęcie Dziecka) o uczynienie tego ponownie. Na tablicy będą tylko zdjęcia nadesłane w tym roku.


Archiwum - "Święto w Warszawie 2017"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2016"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2015"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2014"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2013"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2012"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2011"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2010"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2009"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2008"

Archiwum - "Święto w Warszawie 2007"