Święto w Krakowie - 14.12.2014


   Po raz dziewiąty spotkamy się w drugą niedzielę grudnia, w tym roku 14 grudnia. Zapraszam serdecznie wszystkie rodziny po stracie: rodziców, rodzeństwo, dziadków i bliskich, którzy chcą być z tymi, którzy stracili dziecko.

Spotykamy się na uroczystej mszy na Skałce o 17:30, jak zwykle będą przed kościołem tablice ze zdjęciami dzieci, po mszy będzie multimedialna prezentacja.

Proszę zgłaszajcie kto z Was chce aby zdjęcie jego dziecka było na prezentacji. Jest tych zdjęć bardzo wiele, a wiem, że już nie wszyscy uczestniczycie w mszy. Część osób zamknęło żałobę, woli wspominać w ciszy domowej.

Postarajcie się dać nam znać, które zdjęcia mamy pozostawić na prezentacji. Czekamy na zgłoszenia do 11 grudnia.

Jak zwykle też będziemy mogli się spotkać w piwnicy akademickiej po zakończonej uroczystości, żeby porozmawiać, podzielić się bólem ale też nadzieją. Chcielibyśmy pomagać Wam nie tylko tego grudniowego dnia, liczymy więc na waszą obecność i podzielenie się z nami waszymi oczekiwaniami. Dla ułatwienia organizatorzy będą mieli na sobie pomarańczowe koszulki z logo Kolibra, żebyśmy byli dla Was rozpoznawalni.
Mój mail :
mamamisi@gmail.com

Katarzyna Delekta

Kontakt:
mamamisi@gmail.com lub
tdoniec@poczta.fm


Archiwum - "Święto w Krakowie 2013"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2012"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2011"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2010"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2009"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2008"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2007"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2006"