Święto w Krakowie - 12.12.2010


    W tym roku Dzień Palenia Świec będziemy obchodzili 12 grudnia. Jak co roku pragnę zachęcić rodziców po stracie, aby w swoich miejscowościach spróbowali zorganizować uroczystość.
Zapraszam również do uczestnictwa w uroczystościach w Krakowie i Warszawie. ( dla osób zainteresowanych uroczystością w Warszawie będzie osobny list od organizatorów). W Krakowie uroczystość rozpoczniemy Mszą Św. O godzinie 17:30 na Skałce, po mszy zapraszam na projekcję multimedialną połączoną z programem artystycznym. O 19:00 zapalimy znicze przed kościołem w miejscu gdzie będą zdjęcia Dzieci, które zmarły. Po chwili zadumy zapraszam rodziców na spotkanie do Piwnicy Akademickiej (pod klasztorem), gdzie chciałabym poznać Wasze problemy, potrzeby i podzielić się z Wami nadzieją i wiarą .
Zdjęcia Dzieci przed kościołem będą te wszystkie które były w poprzednich latach, można też przynieść zdjęcie ze sobą i dopiąć je na przygotowanej w tym celu pustej tablicy. Natomiast jeśli chodzi o projekcję mam do Was ogromną prośbę- w tym roku na projekcji będą tylko dzieci, które państwo do nas zgłosicie w terminie od 20 października do 5 grudnia.
W zgłoszeniu poproszę o następujące dane:
Imię i nazwisko dziecka
Daty narodzin i śmierci
Zdjęcie lub jeśli takiego nie macie, może chcecie jakiś obrazek, jakiegoś swojego aniołka, jeśli nie to wstawimy do projekcji obrazek anioła, który mamy w zasobach.

Zgłoszenia proszę przysyłać na adres:
mamamisi@gmail.com lub
tdoniec@poczta.fm

Proszę też jeśli macie w swoim otoczeniu osobę, która chce uczestniczyć w święcie, chciałaby aby jej dziecko było na projekcji a nie posiada Internetu pomóżcie jej w wysłaniu zgłoszenia, lub podajcie jej mój numer telefonu: 601549802.
Oczywiście przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski, nie ma znaczenia dla mnie fakt, że Państwo nie będziecie z różnych przyczyn obecni na mszy. Jeśli tylko chcecie w tym dniu duchowo uczestniczyć w naszym święcie zapraszam serdecznie.
Jeśli Państwo chcecie przynieść swój znicz, zapraszam. Często chcecie zapalić światełko jeszcze przed uroczystością, a zawsze obawiamy się, aby nie zabrakło zniczy na godzinę 19.
Zapraszam Was do spotkania po uroczystości. To spotkanie przy kawie, herbacie, ciastkach. Dzielimy się na nim swoją nadzieją. Jeśli czujecie się sami ze swoim żalem, bólem, spróbujcie przełamać strach i zajrzyjcie do piwnicy akademickiej.


Archiwum - "Święto w Krakowie 2009"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2009"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2008"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2007"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2006"