Święto w Krakowie - 14.12.2008


    W Krakowie 14 grudnia 2008 roku o godz. 17:30 w kościele OO.Paulinów "na Skałce" odbędzie się msza w intencji wszystkich dzieci które zmarły i w intencji ich rodzin. Po mszy, przed kościołem na placu zapalimy duży znicz i każdy z uczestników będzie mógł zapalić światełko. "Ceremonia zapalenia świec" ma na celu uczczenie pamięci dzieci które odeszły w różnym wieku i z różnych przyczyn, ma też połączyć rodziców pogrążonych w żałobie. Zapalenie świec będzie się odbywało przy akompaniamencie muzycznym. Będą też recytowane wiersze. Odczytamy imiona i nazwiska dzieci. Po uroczystości zapraszamy rodziców na krótkie spotkanie w salce.

Prosimy wszystkich rodziców którzy chcą aby ich dziecko zostało wymienione podczas uroczystości o przesłanie do nas maila na adres:
mamamisi1@wp.pllub tdoniec@poczta.fm
Można również przesłać do nas zdjęcie dziecka, które umieścimy na tablicy w przedsionku kościoła.


Ze względów organizacyjnych prosimy, aby zdjęcia oraz imiona i nazwiska dzieci, które mają zostać wyczytane przesyłać do nas do godz.19:00 dnia 10-12-2008.

Rodzice, którzy do tego terminu nie prześlą do nas zdjęć, mogą je umieścić na pamiątkowej tablicy przed uroczystością.

Będzie również możliwość dopisania do listy imienia i nazwiska dziecka.


Każdy z rodziców będzie mógł zabrać po uroczystości znicz dla swojego dziecka i pamiątkową informację o "ceremonii zapalenia świec". Chcemy również w ten dzień na stronie internetowej zamieścić informacje o dzieciach i zapalić dla nich wirtualny znicz. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy.


Archiwum - "Święto w Krakowie 2007"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2006"