Święto w Krakowie - 09.12.2018


   
NADAL JESTEŚMY RODZICAMI,,

„Noś mię zawsze i wszędzie w sercu Swojem, ale niech pamięć o mnie od niczego dobrego Cię nie wstrzymuje, ale do wszystkiego dobrego zachęca.” (ks. Karol Antoniewicz SJ)

Drodzy Rodzice, Rodzeństwo, Dziadkowie, Przyjaciele Rodzin po stracie spotkajmy się na Skałce, w kościele OOPaulinów, w tym roku 9 grudnia, o godzinie 17:30.

Dla niektórych z nas będzie to nasze 13 spotkanie, dla innych pierwsze. Każdy z nas inaczej przeżywa żałobę, ma inne przemyślenia, inaczej to odczuwa, ale Wszyscy chcemy pamiętać Nasze Dzieci i Wszyscy chcemy aby były One pamiętane przez świat.

Spotkajmy się więc na wspólnej modlitwie, podziękowaniu za czas, który był nam dany z nimi na ziemi, modlitwie za nasze rodziny.

Chcemy się wspólnie podzielić z Wami ciepłem miłości do naszych dzieci. Bo miłość, ona zostaje z nami na zawsze, nie odchodzi, jest. I jest siłą, która pozwala nam dalej żyć.

Spotkajmy się.

W tym roku Msza Święta, tablice przed kościołem, jak zwykle można przynieść zdjęcie dziecka i dokleić na tablicy (najlepiej zalaminowane, ze względu na różne warunki pogodowe).

Zapalimy po Mszy światełka dla dzieci. Można przynieść swoje, ale będą też dostępne znicze.

W tym roku zrezygnowaliśmy z prezentacji multimedialnej i programu artystycznego.

Jeśli okaże się, że Państwu tego brakuje wrócimy w następnym roku to tej formuły. Jednak w takim wypadku będziemy musieli przygotować prezentację jedynie ze zdjęciami dzieci zgłoszonymi konkretnie na rok 2019. Nasza prezentacja rozrosła się w sposób ogromny, nie chcieliśmy nikogo pominąć, ale jest już zbyt duża.

O wszelkie sugestie proszę na maila
mamamisi@gmail.com

Zapraszam Was serdecznie

Katarzyna Delekta


Archiwum - "Święto w Krakowie 2017"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2016"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2015"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2014"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2013"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2012"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2011"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2010"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2009"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2008"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2007"

Archiwum - "Święto w Krakowie 2006"